5 березня ц.р. канівських підприємців ознайомлять як проходити перевірки без штрафів

Цікаве на цю тему:

Навчальний семінар для підприємців «Як проходити перевірки без штрафів?» відбудеться у четвер, 5 березня ц.р., в залі засідань будинку рад.

Початок заходу об 11-00.

Місце проведення – зала засідань будинку рад (вул.Олега Кошового, 3), перший поверх.

Семінар організовує Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА спільно з Черкаською міською профспілковою організацією «Солідарність».

Учасники: малий та середній бізнес Канівського, Золотоніського, Корсунь-Шевченківського, Драбівського та Чорнобаївського районів.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА за попередньої реєстрації тут:

На семінарі говоритимемо про:

• планові та позапланові перевірки Держпродспоживслужби;

• зміни до Закону «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції»;

• забезпечення прав споживачів на одержання необхідної, доступної та достовірної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого та компетентного вибору;

• права суб’єктів господарювання та контролюючих осіб, які здійснюють ринковий нагляд;

• порядок складання акту та припису, накладання штрафних санкцій;

• перевірки Дерджпраці з питань дотримання законодавства про працю.

• презентація державної програми фінансової підтримки мікро- та малого бізнесу "Доступні кредити 5-7-9%".

Семінар проведуть:

Ракова Ольга, голова Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки „Солідарність“ спільно з фахівцями Управління Держпраці в Черкаській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Додаткова інформація про захід за телефонами 0 472 37 70 02 та 097 675 55 02.