-8.3°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2020-02-28

Запустився сервіс "Дія.Бізнес": що у ньому

🕔28 лютого 2020, 12:21 Додаток державних онлайн-послуг "Дія" презентувала сервіс для малого і середнього бізнесу — національну онлайн-платформу Дія.Бізнес.
Читати

Канівські волейболістки – учасники Чемпіонату України «Дитяча Ліга»

🕔28 лютого 2020, 10:27 Команда ДВК «Вікторія», вихованці Канівського міського центру туризму –  учасники Чемпіонату України з волейболу «Дитяча Ліга» серед дівчат 2005 – 2006 років народження.
Читати

Питання готовності канівських медиків до боротьби з коронавірусом обговорювали на нараді

🕔28 лютого 2020, 09:33 Про заходи щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та питання готовності Канівської ЦРЛ та Центру ПМСД прийняти імовірних хворих обговорювалися в ході традиційної апаратної наради в.о. міського голови Сергія Ткаченка з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 28 лютого ц.р.