23 листопада ц.р. відбудеться семінар для підприємців «Як проходити перевірки без штрафів?»

Цікаве на цю тему:

Семінар організовує Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА спільно з Черкаською міською профспілковою організацією „Солідарність“. Запрошуються роботодавці, бухгалтери та кадровики!

В ході заходу буде надано допомогу в підготовці до візитів контролерів та інспекторів.

Початок заходу: 11.00 год.

Місце проведення: м. КАНІВ, вул. О.Кошового, 3 сесійна зала районної ради.

Учасники: підприємці із Золотоніського, Чорнобаївського, Драбівського Канівського районів

Участь у заході безкоштовна

Додаткова інформація про захід за телефонами 0 472 37 70 02 та 067 899 41 95.

На семінарі говоритимемо про:

• зміни у законодавстві за 2018 рік.

• порядок здійснення комплексних планових заходів державного нагляду (контролю).

• підстави для перевірки підприємств органами Держпраці та фіскальної служби.

• основні права та обов’язки інспекторів праці та фіскальної служби під час проведення перевірки.

• основні права та обов’язки роботодавця при появі інспекторів.

• за яких умов власник може відмовити інспектору праці та фіскальній службі у проведенні перевірки.

• документи, що перевіряють інспектори праці та податківці.

• форми документів, що складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю.

• відповідальність за невиконання вимог законодавства.

• умови, за яких роботодавець не зможе уникнути штрафів.

Семінар проведуть:

• Ракова Ольга, голова Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки „Солідарність“;

• Хоменко Ольга, керівник соціально-правового факультативу при Черкаській торгово-промисловій палаті;

• Фахівці Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації.