-8.3°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2018-05-07

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

🕔7 травня 2018, 15:54

Оздоровлення дітей шкільного віку влітку 2018 року

🕔7 травня 2018, 12:19 Літо та літні канікули - це той час, якого чекає з нетерпінням кожна дитина. Адже, саме тоді діти мають змогу добре відпочити, розважитись та стати здоровішими і самостійнішими.
Читати

Міська влада боротиметься із несанкціонованими пунктами прийому брухту

🕔7 травня 2018, 08:55 Реагуючи на численні звернення жителів Канева, керівників підприємств і організацій щодо масового розкрадання майна підприємств, культових споруд, комунального господарства для заволодіння чорними та кольоровими металами і подальшої їх реалізації під виглядом металобрухту заготівельним фірмам Канівська міська рада ухвалила рішення «Про впорядкування діяльності пунктів приймання брухту чорних та кольорових металів на території міста Канів».
Читати

При Канівській міській раді створено інклюзивно-ресурсний центр

🕔7 травня 2018, 08:52 На останньому засіданні сесії міської ради депутати підтримали рішення «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської міської ради.