-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-11-16

КП «Управління ВКГ» інформує, що тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення для населення та інших споживачів з 01.01.2024 року змінюватись не будуть. Плануються змінити тільки тарифи для бюджетних установ.

🕔16 листопада 2023, 15:02 Повідомлення про намір КП «Управління ВКГ» змінити : - тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення; - для бюджетних установ з 01.01.2024 року.
Читати

Канівські школярі змагались у турнірі із шахів та шашок

🕔16 листопада 2023, 14:46 Днями на базі Канівської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов №6 вихованці освітніх закладів громади змагалися у турнірі із шахів та шашок. Відповідний турнір проведено міським відділом освіти з метою популяризації здорового способу життя у межах Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Шкільні ігри».

У медичних пунктах сіл Хмільна і Кононча проведено енергозберігаючі заходи

🕔16 листопада 2023, 12:03 Днями у медичних пунктах сіл Хмільна та Кононча, що входять до складу  Канівської міської територіальної громади, було проведено енергозберігаючі заходи,  замінено 7 старих вікон на металопластикові.
Читати

У гімназії імені Івана Франка відбулося відкриття проєкту «Фітнес синергія»

🕔16 листопада 2023, 09:56 У середу, 15 листопада ц.р., у приміщенні Канівської гімназії імені Івана Франка, відбулося відкриття проєкту «Фітнес синергія»,  який реалізували завдяки перемозі у конкурсі соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!» від БО «Благодійний фонд «МХП-Громаді» та підтримці Канівської міської ради. На захід завітали секретар міської ради Оксана П’яткова, начальник відділу освіти Надія Голда та менеджер  БФ «МХП-Громаді» Олександр Шпиль.

Сьогодні – Міжнародний день толерантності

🕔16 листопада 2023, 09:29
Читати

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку. Вітаємо!

🕔16 листопада 2023, 08:57 Працівники радіо, телебачення та зв’язку точно знають, що таке робота без вихідних. Без сучасних комунікацій сьогодні неможливе цивілізоване, повноцінне життя. Ваша праця дозволяє мешканцям будь-якого населеного пункту відчувати себе в центрі подій, бути поінформованими. Неймовірно важливою ваша повсякденна робота стала під час війни. Ворог намагається лишити нас зв’язку, веде брудну інформаційну війну. Але це марно, бо завдяки вам наші люди завжди проінформовані про небезпеку, ситуацію на фронті та боротьбу всієї держави проти загарбників.