У медичних пунктах сіл Хмільна і Кононча проведено енергозберігаючі заходи

Днями у медичних пунктах сіл Хмільна та Кононча, що входять до складу  Канівської міської територіальної громади, було проведено енергозберігаючі заходи,  замінено 7 старих вікон на металопластикові.

Відповідні роботи вдалося зробити завдяки «Спілки «Друзі Канева» м. Фірзен (Німеччина) у співпраці з благодійною організацію «Благодійний фонд «Німеччина-Канів», йдеться у повідомленні Канівського ЦПМСД.

Нагадаємо, нещодавно в приміщенні медичного пункту тимчасового базування села Хмільна провели ремонтні роботи для забезпечення належних умов роботи медичного працівника і комфортних умов перебування відвідувачів. Зокрема, облаштувано систему каналізації, проведено косметичний ремонт в кабінетах, замінено медичні та офісні меблі.