-8.3°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2017-03-16

Канів знову з теплом: у місті працюватимуть всі котельні

🕔16 березня 2017, 17:18 Завдяки старанням працівників Канівського комунального підприємства теплових мереж, місцевої влади та за підтримки заступника голови ОДА Сергія Овчаренка у четвер, 16 березня ц.р., котельні, які напередодні було відключено через борги, запрацюють.
Читати

Отримати послугу із виготовлення внутрішнього паспорта - ID - картки громадянина України відтепер можна і в Каневі

🕔16 березня 2017, 13:48
Читати

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта: Рішення Канівської міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Канева»

🕔16 березня 2017, 09:35 Рішення Канівської міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Канева»
Читати

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта: Рішення Канівської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати при здачі в оренду комунальної власності (цілісного майнового комплексу, нежилих приміщень, індивідуального визн

🕔16 березня 2017, 09:29 Рішення Канівської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати при здачі в оренду комунальної власності (цілісного майнового комплексу, нежилих приміщень, індивідуального визначеного майна) м.Канева, встановлення орендних ставок нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) комунальної власності територіальної громади міста Канева та затвердження договору оренди нерухомого майна»
Читати

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта: рішення Канівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок проведення земельних аукціонів в м. Каневі /нова редакція/»

🕔16 березня 2017, 09:21 Рішення Канівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок проведення земельних аукціонів в м. Каневі /нова редакція/».