-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-10-09

На Черкащині синоптики прогнозують заморозки

🕔9 жовтня 2023, 16:30 Попередження про стихійні метеорологічні явища ІI рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.
Читати

Благодійний концерт на підтримку ЗСУ планують провести цієї неділі у селі Хмільна

🕔9 жовтня 2023, 15:51 У неділю, 15 жовтня ц.р., у селі Хмільна Канівської міської територіальної громади відбудеться благодійний концерт «Тримаймо стрій» на підтримку ЗСУ.
Читати

На Черкащині триває відбір до Об’єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють»

🕔9 жовтня 2023, 15:01 Поліція запрошує всіх сміливих та відважних,а головне не байдужих до долі нашої країни громадян у лави штурмової бригади «Лють».
Читати

Спортсмени Канівської ДЮСШ вибороли 22 нагороди у відкритому кубку Черкаської області з кікбоксингу WAKO

🕔9 жовтня 2023, 14:08 З 6 жовтня по 8 жовтня ц.р., у місті Черкаси команда кікбоксерів «Канівська ДЮСШ» прийняла участь у відкритому Кубку Черкаської області з кікбоксингу WAKO в якому взяли участь 9 команд з Черкаської області , 2 команди Кіровоградської області, загалом було 185 учасників.
Читати

Вандали пошкодили електричний щиток вуличного освітлення на набережній

🕔9 жовтня 2023, 12:20 У суботу, 7 жовтня ц.р., під час огляду підвідомчої території працівниками комунального підприємства «Місто» було виявлено, що невідомі особи пошкодили електричний щиток вуличного освітлення, що використовувався для проведення масових заходів у парку на набережній р. Дніпро біля літнього кінотеатру.

У дитячому садочку «Віночок» відзначили ювілей – 60 років

🕔9 жовтня 2023, 10:06 У п’ятницю, 6 жовтня ц.р., у дошкільному закладі освіти «Віночок» відбулося  справжнє свято – святкування 60-ти річного ювілею від Дня заснування закладу. Скільки поколінь вихованців люблячі та турботливі педагоги виплекали й відкрили їм двері у широкий світ – уже й не злічити!
Читати

9 жовтня – Всесвітній день пошти. Вітаємо!

🕔9 жовтня 2023, 09:16