-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-10-02

У канівському «водоканалі» розповіли, які роботи виконали впродовж вересня

🕔2 жовтня 2023, 14:49 Працівники КП «Управління ВКГ» виконали впродовж минулого місяця низку робіт з ліквідації поривів, заміни труб, гідрантів та чистки каналізаційних мереж. Відповідну інформацію повідомили на офіційній сторінці комунального підприємства.

Державні послуги для захисників та захисниць України — на Гіді

🕔2 жовтня 2023, 12:46 Робимо все можливе, щоб українські військові отримували всі необхідні послуги швидко та зручно. На Гіді з державних послуг ветерани та члени їхніх сімей можуть знайти покрокові інструкції про те, як оформити потрібні довідки чи одержати допомогу від держави.
Читати

«Простір фізичного та ментального здоров’я «Разом» відкрили у садочку «Теремок»

🕔2 жовтня 2023, 09:54 У четвер, 28 вересня ц.р., у рамках конкурсу «Час діяти, Канівщино!» від Благодійного Фонду «МХП-Громаді» у дошкільному закладі освіти «Теремок» відбулося офіційне відкриття проєкту «Простір фізичного та ментального здоров’я «Разом». Реалізували проєкт завдяки спільним зусиллям: Фонду «МХП-Громаді», МХП-Миронівська птахофабрика, Канівської міської ради, відділу освіти виконавчого комітету Канівської міської ради та батькам.
Читати

2 жовтня – Міжнародний день соціального педагога. Вітаємо!

🕔2 жовтня 2023, 08:32