-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-09-28

Благодійний «Фестиваль вареників» на підтримку ЗСУ провели у садочку «Зайчик»

🕔28 вересня 2023, 14:11 Нині кожен українець долучився до боротьби з російською агресією. Не відстають від дорослих і маленькі патріоти з дитячого садочку «Зайчик», які  також зробили свій вклад  для перемоги.
Читати

У Центрі ПМСД повідомили графік виїздів мобільної бригади медиків до населених пунктів Канівської громади у жовтні

🕔28 вересня 2023, 11:17 Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги інформує жителів Канівської міської територіальної громади щодо виїздів мобільної бригади в межах проєкту Canadian Red Cross та Черкаської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
Читати

Зібрали майже 40 мішків сміття: у Каневі прибрали «Шевченкову алею»

🕔28 вересня 2023, 09:54 Золота осінь у самому розпалі, а це гарний привід зробити рідне місто більш затишним та охайним. Тож у середу, 27 вересня ц.р., працівники виконавчого комітету міської ради, її структурних підрозділів, комунальних підприємств, служб, закладів освіти та культури долучилися до вже традиційних осінніх заходів з благоустрою.
Читати

Сьогодні – Міжнародний день загального доступу до інформації!

🕔28 вересня 2023, 08:27