Зібрали майже 40 мішків сміття: у Каневі прибрали «Шевченкову алею»

Цікаве на цю тему:

Золота осінь у самому розпалі, а це гарний привід зробити рідне місто більш затишним та охайним. Тож у середу, 27 вересня ц.р., працівники виконавчого комітету міської ради, її структурних підрозділів, комунальних підприємств, служб, закладів освіти та культури долучилися до вже традиційних осінніх заходів з благоустрою.

Учасники толоки прибирали «Шевченкову алею» біля підніжжя Тарасової гори.  Спільними зусиллями вдалося прибрати відповідну локацію від сухого листя, трави, пластикових відходів, сміття, а також розчистити доріжки між скульптурами. Також силами працівників КП «Місто» було зібрано й вивезено на смітник усе зібране сміття. Загалом під час прибирання учасники толоки зібрали 38 мішків відходів.

Нагадаємо, нещодавно у Каневі долучилися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» та прибрали набережну Дніпра.