-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-11-27

Увага! Завтра на дорогах Черкащини очікується ожеледиця

🕔27 листопада 2023, 16:35 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.
Читати

Управління містобудування та архітектури оголошує збір пропозицій для розроблення проєкту містобудівної документації

🕔27 листопада 2023, 14:33 Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області повідомляє про збір пропозицій до початку розроблення проєкту містобудівної документації «Внесення змін в Генеральний план міста Канева Черкаської області з розділом план зонування території» відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.
Читати

Канівські депутати знову не зібралися на сесію

🕔27 листопада 2023, 12:15 Цієї неділі, 26 листопада, депутати Канівської міської ради знову не змогли зібратись на сесію. Засідання так і не відкрили, оскільки не було кворуму.

У Каневі вшанували пам’ять жертв Голодоморів

🕔27 листопада 2023, 10:43 В українській історії є сторінки, які дуже боляче згадувати і неможливо забути... Такою є пам’ять про Голодомор, адже це не історична давнина, а глибока рана, яка пронизує пекучим болем очевидців та сучасне покоління. Тож у Каневі впродовж двох днів тривали жалобні заходи, приурочені вшануванню 90-ої річниці пам’яті жертв Голодоморів.
Читати

Через негоду школи Канівської громади переходять на дистанційне навчання

🕔27 листопада 2023, 09:17 У зв’язку з погіршенням погодних умов школи Канівської міської територіальної громади один день, 27 листопада, працюватимуть у дистанційному режимі, дитсадки – у звичному режимі. Відповідну інформацію повідомив Канівський міський голова Ігор Ренькас.