-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-11-23

День Гідності та Свободи України: у Каневі відбувся Всеукраїнський круглий стіл

🕔23 листопада 2023, 15:10 У вівторок, 21 листопада ц.р., на території музею Тараса Шевченка, відбувся щорічний Всеукраїнський круглий стіл до Дня Гідності та свободи України. Захід відвідали секретар міської ради Оксана П’яткова, начальник відділу освіти Надія Голда,  депутат міської ради, кандидат наук з державного управління Тетяна Ренькас та директори шкіл.

Проєкт «Ветеран Хаб «Патріот» стартував у Каневі

🕔23 листопада 2023, 13:25 Нині очевидним є те, що після нашої Перемоги вся країна має стати суцільним ветеранським простором – комфортним і гідним наших захисників, захисниць та їх родин. Тож простір «Ветеран Хаб «Патріот», який 22 листопада ц.р. розпочав свою діяльність  у приміщенні колишнього районного будинку – перша ластівка у розбудові ветеранських осередків Канівської міської територіальної громади. Тут будуть надавати координаційну підтримку за різноманітними напрямками, допомагати військовим з реінтеграцією у цивільне життя та проводити цікаві заходи.
Читати

Не вистачило одного голосу: через відсутність кворуму сесії Канівської міської ради не відбулися

🕔23 листопада 2023, 12:32 Сьогодні, 23 листопада ц.р., депутати Канівської міської ради повинні були закрити позачергове засідання сесії та розпочати I чергове засідання сесії. Втім, сесії Канівської міської ради знову не відбулися. Причина – черговий демарш депутатів міської ради, які представляють фракції «Європейська солідарність» (Віктор Хоменко, Олена Радченко, Олена Воюцька, Єлизавета Капітан), «Батьківщина» (Сергій Ткаченко, Оксана Леонова), «Опозиційна платформа – за життя» (Вадим Туливітер), «Партія зелених України» (Володимир Коржов, Олександр Коляда). Вони вкотре не з’явились і тим самим відмовилися голосувати за важливі для Канева і канівців рішення.

У Каневі вшанують жертв Голодомору та політичних репресій

🕔23 листопада 2023, 10:32 Заходи триватимуть впродовж двох днів, відповідно до розпорядження міського голови «Про заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодоморів та політичних репресій у Канівській міській територіальній громаді».