-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-07-17

Якщо втратили зв’язок з рідними – не втрачайте критично важливий час, а телефонуйте відразу на «гарячу лінію»

🕔17 липня 2023, 14:35 В Офісі Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставиннагадують, що будь-яка інформація про зниклих безвісти за особливих обставин є дуже важливою для подальших пошукових дій.
Читати

Які роботи виконано КП «Управління ВКГ» впродовж з 1 по 14 липня ц.р.?

🕔17 липня 2023, 10:17 На початку липня працівниками КП «Управління ВКГ» виконали ряд робіт з ліквідування поривів, заміні труб, чистки каналізації, відремонтовано водопровідний колодязь та встановлення люків.
Читати

У Канівській громаді відбувся благодійний концерт заслуженої артистки України Олени Білоконь та братів Андрія і Василя Томіленків

🕔17 липня 2023, 09:03 За сприянням БО БФ «Допоможіть Україні» відбувся благодійний тур заслуженої артистки України володарки ордену «Гордість нації» Олени Білоконь та Кавалерів нагороди «За особливі заслуги перед Черкащиною», Заслужених артистів України Андрія і Василя Томіленків. Концерт відбувся вечором 15 липня на набережній річки Дніпро та 16 липня ц.р., у селі Межиріч Канівської міської територіальної громади. Він пройшов у рамках великого туру артистів на підтримку воїнів та їхніх родин. Метою даного туру є допомога військовим,  які  зараз виконують свої бойові завдання в Бахмуті. А також підтримка морального духу українців, які кожного дня допомагають військовим та переселенцям хто чим може.