-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-07-10

На 74 році життя відійшов у вічність колишній головний лікар Канівської ЦРЛ Олександр Моргун

🕔10 липня 2023, 16:41 У неділю, 9 липня ц.р., після тяжкої тривалої хвороби на 74 році життя відійшов у вічність колишній головний лікар Канівської центральної районної лікарні, справжній професіонал та людина з великої літери Олександр Петрович Моргун.
Читати

Синоптики попереджають жителів Черкащини про можливі грози у найближчий час

🕔10 липня 2023, 14:31 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.
Читати

Бережіть дітей від отруєнь нітратами!

🕔10 липня 2023, 14:13 Канівське відділення Черкаського міськрайонного відділу ДУ «Черкаський обласний  центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» нагадує, що з метою недопущення захворюваності у дітей до 3-х років на водно-нітратну метгемоглобінемію при споживанні питної  води  з нецентралізованих   джерел  водопостачання  (криниць  та  каптажів), необхідно проведення своєчасного моніторингу якості питної води з джерел нецентралізованого водопостачання.

За перше півріччя 2023 року у Каневі зареєстровано 101 немовля

🕔10 липня 2023, 10:18 Канівський  відділ державної реєстрації актів цивільного стану повідомляє про найпоширеніші імена, які присвоєні дітям при державній реєстрації народження за І півріччя 2023 року.
Читати

Як святкували Івана Купала в Каневі?

🕔10 липня 2023, 08:24 У Каневі, 6 липня ц.р., відбулося народно-обрядове свято «Купальскі забави» на березі річки Дніпро. Місце проведення заходу мало все для створення святкового настрою та гарного відпочинку: облаштована фотозона та зони для дитячих розваг і різних майстер-класів.