-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-12-13

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмету закупівлі: "Ремонт і технічне обслуговування громадських вбиралень"

🕔13 грудня 2023, 16:39 Код за ДК 021:2015-50760000-0 Ремонт і технічне обслуговування громадських вбиралень
Читати

У Канівській багатопрофільній лікарні відбулося відкриття проєкту «Комфортний простір для ветеранів»

🕔13 грудня 2023, 15:58 У середу, 13 грудня ц.р., у приміщенні Канівської багатопрофільної лікарні, відбулося відкриття проєкту «Комфортний простір для ветеранів»,  який реалізували завдяки перемозі у конкурсі соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!» від БО «Благодійний фонд «МХП-Громаді». На захід завітали заступник Канівського міського голови Тетяна Жівотова та менеджер  БФ «МХП-Громаді» Олександр Шпиль.
Читати

Там, де музики й мистецтва чарівний світ: як живе Канівська дитяча школа мистецтв в умовах війни

🕔13 грудня 2023, 11:01 Канівська дитяча школа мистецтв – один із навчальних закладів у місті, де юні таланти здобувають музичну та мистецьку освіту. Нині вона розташована у 4 будівлях міста, а перших своїх учнів прийняла у 1960 році. І сьогодні, хоч і доводиться пристосовуватися до нових умов роботи та навчання в умовах повномасштабного вторгнення, залишається незмінною традиція примножувати досягнення вихованців закладу.