-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-11-24

Синоптики попередили про погіршення погодних умов на Черкащині

🕔24 листопада 2023, 15:11 За прогнозами синоптиків, 26-27 листопада на Черкащині очікується суттєве погіршення погодних умов - сильний сніг, хуртовини, снігові замети, ожеледиця на дорогах і пориви вітру.
Читати

З 25 листопада в Україні стартує акція «16 днів проти насильства»

🕔24 листопада 2023, 14:24 Традиційно впродовж останніх років з 25 листопада по 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція «16 днів проти насильства». Мета проведення акції - привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок.
Читати

Цієї неділі депутатів знову скликають на засідання сесій

🕔24 листопада 2023, 12:34 Відповідно до розпорядження Канівського міського голови Ігоря Ренькаса  у неділю, 26 листопада ц.р., о 09:00 годині у приміщенні міського будинку культури заплановано проведення І позачергового засідання ХIV  сесії з порядком денним затвердженим від 04.07.2023 року. Також цього дня о 9:30 планують провести І чергове засідання ХV сесії Канівської міської ради VІІІ скликання з наступним порядком денним:
Читати

Оновлений медичний пункт тимчасового базування відкрили у селі Кононча

🕔24 листопада 2023, 11:27 Це стало можливим завдяки реалізації проєкту «Здорове майбутнє села», який здобув перемогу у конкурсі соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!» від БО «Благодійний фонд «МХП-Громаді». Тож тепер понад 600 мешканців  можуть отримати медичні послуги та проконсультуватися з фельдшером у оновленому закладі. Тут замінили вікна, провели опалення, облаштували санвузли, забезпечили водопостачання, облаштували кабінети новими меблями і медичним обладнанням.

24 листопада – Всесвітній день інформації

🕔24 листопада 2023, 09:20