-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-11-13

У Каневі 4 пари молодят одружилися у дзеркальну дату

🕔13 листопада 2023, 15:40 Попри війну молоді пари закохуються і створюють сім’ї.
Читати

«Гроші на ЗСУ»: канівці пікетували міську раду

🕔13 листопада 2023, 12:16 Ранок суботи, 11 листопада ц.р., канівці розпочали з пікету під міською радою. Близько 100 осіб, серед яких: волонтери, громадські активісти, небайдужі канівці, військові та їх родичі, прийшли  із плакатами «Ремонти та дороги після перемоги», «Гроші на ЗСУ», «Гроші на дрони», «Не бійтесь правди бійтесь наслідків свого мовчання», «Працюйте або складайте свої повноваження», «Депутати до роботи». Містяни вимагали аби з бюджету громади спрямовували гроші на забезпечення армії та доцільно їх використовували.
Читати

Представники Канівської громади прийняли участь у Форумі з питань розрахунку вартості та фінансування первинної медичної допомоги

🕔13 листопада 2023, 10:03 У четвер, 9 листопада ц.р., у Києві відбувся Форум з питань розрахунку вартості та фінансування первинної медичної допомоги. Захід проведено Всесвітньою організацією охорони здоров’я у співпраці з МОЗ України, Національною службою здоров’я України за фінансової підтримки Уряду Канади та Уряду Німеччини.

13 листопада – Міжнародний день сліпих

🕔13 листопада 2023, 09:04