У Яблунів під час карантину приїхав "Соціальний магазин"

Із впровадженням карантину, закриттям ринків та скасуванням міжміських рейсів на території України для жителів сіл постала проблема забезпечення продуктами харчування.

Вирішити її, зокрема,  допомагає ПрАТ "Миронівська птахофабрика", яка, не зважаючи на поширення епідемії коронавірусу продовжує реалізацію соціального проєкту МХП для людей літнього віку - «Соціальний магазин».

В рамках проєкту людям надається можливість раз на місяць купувати курятину за пільговою ціною безпосередньо за місцем проживання.

Нині соціальний магазин працює у 32 селах Канівського району та обслуговує понад 4000 осіб. У понеділок, 6 квітня ц.р., він "відкрився" у селі  Яблунів, що входить до складу Канівської ОТГ.

В.о. старости села Віктор Огороднік повідомив, що жителі Яблунева мали змогу придбати курятину за зниженими цінами.

- Реалізація продукції проходила з дотриманням санітарних вимог під час карантину, - наголосив в.о. старости.