-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-10-18

На 98 році життя відійшов у вічність учасник бойових дій Другої світової війни Іван Петренко

🕔18 жовтня 2023, 16:34 Сьогодні, 18 жовтня, на 98 році життя перестало битися серце ветерана Івана Петренка. На території Канівської громади залишилося  3 ветеранів, учасників бойових дій у Другій світовій війні.

МОЗ: Строк дії електронного рецепта збільшився з 30 до 90 днів

🕔18 жовтня 2023, 14:51 Відтепер строк дії електронних рецептів на рецептурні ліки, які пацієнт купує за власний кошт, становить 90 календарних днів (замість 30 днів, як було раніше).
Читати

Стартував конкурс з визначення проектів, заходів, розроблених інститутами громадянського суспільства та ініціативними групами

🕔18 жовтня 2023, 11:57 Конкурс проводиться з метою створення сприятливих умов для розвитку інститутів громадянського суспільства в області, забезпечення прозорості та ефективного використання бюджетних коштів. Конкурс проводиться відповідно до Порядку про проведення конкурсу з визначення проектів, заходів, розроблених інститутами громадянського суспільства та ініціативними групами для включення в календарний план Управління у справах сім’ї молоді та спорту Черкаської обласної держаної адміністрації.
Читати

Стало відомо, коли у Каневі розпочнеться опалювальний сезон

🕔18 жовтня 2023, 10:37 Від четверга, 19 жовтня ц.р., у Каневі стартує опалювальний сезон. Відповідне рішення ухвалили члени виконавчого комітету в ході останнього засідання у середу, 18 жовтня ц.р.

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

🕔18 жовтня 2023, 08:37 В цей день у світі відзначають Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.