Стартував конкурс з визначення проектів, заходів, розроблених інститутами громадянського суспільства та ініціативними групами

Конкурс проводиться з метою створення сприятливих умов для розвитку інститутів громадянського суспільства в області, забезпечення прозорості та ефективного використання бюджетних коштів. Конкурс проводиться відповідно до Порядку про проведення конкурсу з визначення проектів, заходів, розроблених інститутами громадянського суспільства та ініціативними групами для включення в календарний план Управління у справах сім’ї молоді та спорту Черкаської обласної держаної адміністрації.

Обласний рівень виконання (реалізації) проекту, заходу – провадження проектної діяльності у більш як половині районів області та/або забезпечення участі у такій діяльності осіб з більш як половини районів області.

1. Пріоритетні завдання, що відповідають загальнодержавним та/або місцевим програмам і на виконання яких повинні спрямовуватися проекти, заходи, розроблені учасниками конкурсу:

- національно – патріотичне виховання;

- створення можливостей для самореалізації та розвитку потенціалу молоді, її участі та інтеграції у суспільне життя;

- протидія торгівлі людьми.

1. Перелік видів діяльності, що можуть бути підтримані організатором конкурсу:

- проведення заходів, що передбачені Обласною цільовою програмою національно-патріотичного виховання Черкаської області протягом 2021-2025 років, затвердженою рішенням обласної ради від 19.02.2021№ 5-19/VIII;

- проведення заходів, що передбачені Державною цільовою соціальною програмою національно-патріотичного виховання на період до 2025 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 30 червня 2021 р.
 № 673;

- проведення заходів, що передбачені Державною цільовою соціальною програмою «Молодь України» на 2021-2025 роки, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 2 червня 2021 р. № 579;

- проведення заходів, що передбачені Державною цільовою соціальною програмою протидії торгівлі людьми на період до 2025 року, затвердженою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 02.06.2023 № 496-р.

1. Адреса, за якою приймаються конкурсні пропозиції.

18000, Черкаська область, м. Черкаси, вулиця Пастерівська, буд. 102,
 каб. 206, e-mail: [email protected] (тема «Конкурс 2024»).

1. Строки подання конкурсних пропозицій.

З 13 жовтня 2023 року до 13 листопада 2023 року.

1. Строки проведення конкурсу.

Конкурс проводиться двома етапами.

На першому етапі конкурсу члени конкурсної комісії індивідуально оцінюють конкурсні пропозиції за такими критеріями:

• відповідність запланованих заходів пріоритетним завданням, визначеним організатором конкурсу, та загальнодержавним та/або місцевим програмам;

• відповідність загальнодержавному або відповідному адміністративно-територіальному рівню виконання (реалізації) проекту, заходу.

На другому етапі конкурсу проводиться відкритий захист конкурсних пропозицій.

Члени конкурсної комісії індивідуально оцінюють шляхом проставлення балів від 0 до 5 конкурсні пропозиції за такими критеріями:

• відповідність проекту, заходу його меті;

• реалістичність досягнення і значущість очікуваних результатів

та результативних показників виконання (реалізації) проекту, заходу;

• очікувана ефективність використання бюджетних коштів (співвідношення кошторису витрат, необхідних для виконання (реалізації) проекту, заходу,

та очікуваних результатів виконання (реалізації) проекту, заходу;

• рівень кадрового, матеріально-технічного та методичного забезпечення, необхідного для виконання (реалізації) проекту, заходу;

• досвід діяльності у відповідній сфері;

• залучення додаткових позабюджетних коштів;

• подальша реалізація без додаткового бюджетного фінансування.

Із додатками можна ознайомитися за посиланням: