-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-12-21

Утворено новий територіальний орган Державної міграційної служби – Центрально-південне міжрегіональне управління

🕔21 грудня 2023, 14:12 У Черкаській та Кіровоградській областях реорганізували УДМС, та було створено новий територіальний орган – Центрально-південне міжрегіональне управління, який знаходиться у Кропивницькому. У структурі новоствореного управління 35 територіальних підрозділів, які розташовані на територіях Кіровоградської та Черкаської областей.

Ще один «Клас безпеки» відкрили в одній зі шкіл Канева

🕔21 грудня 2023, 12:52 Практичні навички з надання першої домедичної допомоги та урок  мінної безпеки очікували на перших відвідувачів нового безпекового простору. Його, 21 грудня ц.р., відкрили  у Канівській загальноосвітній школі №1 імені Т.Г.Шевченка.
Читати

На території Канівської громади продовжує діяти заборона щодо використання піротехнічних виробів

🕔21 грудня 2023, 10:51 Тривають передноворічні свята, які до повномасштабного вторгнення люди звикли святкувати гучно, використовуючи піротехнічні вироби.