Селяни Яблунева потерпають від масових крадіжок

Цікаве на цю тему:

Про це в ході чергової апаратної наради в.о. міського голови Сергія Ткаченка з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста, що відбулася у п’ятницю, 7 лютого ц.р., повідомив в.о. старости села Яблунів Віктор Огороднік.

- Крадуть все – метал, техніку, обладнання… Навіть миски у собак покрали, - скаржиться Віктор Огороднік. – Так, з приміщення киянина, що має в селі дачу, винесли все, завдавши збитків майже на 300 тис.грн. Дільничний вже склав понад 20 протоколів. Зловмисники встановлені. Це місцеві жителі, але далі суду справа не йде. І крадіжки продовжуються.

В.о. міського голови Сергій Ткаченко повідомив, що на наступне засідання сесії Канівської міської ради, що запланована на 20 лютого ц.р., будуть запрошені представники Канівського відділення поліції та прокуратури.

- Ви матимете змогу поставити ці питання керівникам правоохоронних органів, - наголосив С.Ткаченко.