-9.4°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2020-02-07

Представник Канівського Пенсійного фонду провела виїзний прийом громадян у Яблуневі

🕔7 лютого 2020, 12:16 Днями черговий прийом громадян відбувся в селі Яблунів Канівського району. Із жителями села зустрілась головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Мирослава Штепа-Саврас.
Читати

Селяни Яблунева потерпають від масових крадіжок

🕔7 лютого 2020, 10:21 Про це в ході чергової апаратної наради в.о. міського голови Сергія Ткаченка з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста, що відбулася у п’ятницю, 7 лютого ц.р., повідомив в.о. старости села Яблунів Віктор Огороднік.
Читати

Люди дякують: по вулиці Чайковського вирізали сухі дерева

🕔7 лютого 2020, 09:56 Днями на ім’я Канівського міського голови Ігоря Ренькаса надійшло звернення від жителів вулиці Чайковської зі словами вдячності за проведені роботи.