Канівці отримуватимуть послуги безоплатної правової допомоги

У середу, 20 березня ц.р., члени виконавчого комітету в ході останнього засідання виконкому затвердили Програму безоплатної правової допомоги населенню міста Канів та села Яблунів на 2019-2020 роки.

Мета програми є розроблення та здійснення комплексу заходів правового, організаційного та економічного характеру, спрямованих на забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги осіб, які мають на неї конституційне право і потребують такої допомоги.

Основні завдання програми передбачають проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії серед суб’єктів права на безоплатну правову допомогу, адвокатів, органів, уповноважених здійснювати затримання, арешт чи взяття від варту осіб, органів місцевого самоврядування та громадських організацій; створення комплексної інформаційно-аналітичної системи надання безоплатної правової допомоги; забезпечення функціонування відділу «Канівське бюро правової допомоги».

Загальний обсяг фінансування програми складає 12 тис.грн.

Для реалізації програми її ще мають розглянути і затвердити депутати міської ради.