-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-09-13

Знай наших: 18-річна канівчанка Майрамік Авоян увійшла в число вокалістів шоу «Голос країни-13»

🕔13 вересня 2023, 15:50 У неділю, 10 вересня, в ефір вийшов другий випуск європейського сезону шоу «Голос країни-13», над яким Україна працює спільно з Польщею. Зіркові тренери Юлія Саніна, Іван Клименко, Артем Пивоваров і Надя Дорофєєва поповнили свої команди талановитими вокалістами. Серед них і канівчанка – 18-річна Майрамік Авоян, яка приголомшила своїм вокалом тренерів шоу. На сцені проєкту вокалістка виконала трек Cynthia Erivo – Stand Up: до неї розвернулись усі чотири тренери. Дівчина ж для подальшої участі у шоу обрала команду співачки Наді Дорофєєвої.
Читати

Майже три тисячі учнів розпочали новий навчальний рік у закладах освіти Канівської громади

🕔13 вересня 2023, 12:26 Фактичну мережу закладів освіти Канівської міської територіальної громади (МТГ)  на 2023-2024 навчальний рік було затверджено в ході засідання виконавчого комітету Канівської міської ради, яке відбулося у середу, 6 вересня ц.р.

Війна коханню – не завада: за серпень у Каневі взяли шлюб 34 пари молодят

🕔13 вересня 2023, 09:43 Сила справжнього кохання може здолати будь-які перепони, тому війна коханню – не завада. І цю істину вкотре довели українці, які під час війни стали активніше одружуватися. Канівці та гості міста також не відстають у цій позитивній тенденції.
Читати

Сьогодні – День програміста. Зі святом!

🕔13 вересня 2023, 09:12