«Туристський NON-STOP»: міський центр туризму провів пізнавальний захід для вихованців Канівської ЗОШ №1

Канівський міський центр туризму продовжує організовувати активне дозвілля для дітлахів на канікулах.

Справжній день здорового способу життя та туризму відбувся у вівторок, 20 червня ц.р., на подвір’ї загальноосвітньої школи № 1 ім. Т.Г.Шевченка. Саме тут педагоги міського центру туризму навчали юних вихованців табору «Барвінок» корисним навичкам під час «Туристського  NON-STOPу». Дітей вчили володіти туристичним спорядженням, розпалювати вогнище, пересуватися з перешкодами. Також учасники заходу покращили свій емоційний стан під час майстер-класу з плетіння мандал (павутинка). За підсумками навчання було проведено змагання та нагороджено учасників заходу грамотами Канівського міського центру туризму.

Нагадаємо, нещодавно у Каневі відбувся двотижневий військово-розважальний вишкіл «Дитинство має право на життя». Його учасники навчалися надавати першу домедичну допомогу, влучно стріляти, долати смугу перешкод та багато іншого. Захід для дітей та молоді  організував Канівський міський центр туризму.

Фото та інформація -  Канівський міський центру туризму