-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-03-01

Канівський Центр ПМСД пропонує пацієнтам отримати ліки

🕔1 березня 2023, 15:22 Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги інформує про наявність безкоштовних гуманітарних ліків для пацієнтів із захворюваннями суглобів, злоякісними новоутвореннями, хворобою Крона або ж після трансплантації.

У Каневі відзначили 8 річницю волонтерського центру

🕔1 березня 2023, 14:11 Волонтерство тісно увійшло в наше життя і стало його невід’ємною частиною особливо після подій на Майдані та російського вторгнення. Люди, які не взяли зброї до рук, допомагають наближати перемогу в інший спосіб на волонтерському фронті. А канівські волонтери довели, що не буває неможливого — закрити всі запити, організувати збір за збором, доставити на фронт.

Що таке ПВК «Редан» та як це стосується батьків підлітків

🕔1 березня 2023, 12:52 ПВК «Редан» - молодіжна субкультура для якої притаманна агресивна поведінка та масові бійки. Вважається, що цей рух зародився у країні агресорі росії, яка веде з нами війну. Члени угруповання носять чорний одяг із зображенням павуків і використовують специфічний сленг. Вони називають себе “павучками” і виступають проти футбольних фанатів, мігрантів і темношкірих. Ймовірно ця субкультура надхненна японським підлітковим аніме.
Читати

Які критерії для встановлення інвалідності: розʼяснює МОЗ

🕔1 березня 2023, 09:44 Триває процес реформування чинної системи проведення медико-соціальної експертної комісії. Міністерство охорони здоров’я отримує багато скарг щодо роботи комісій і працює над змінами.Також МОЗ продовжує інформувати про те, як розв’язати те чи інше питання, що може виникати під час проходження медико-соціальної експертизи та нагадує про критерії встановлення інвалідності.

1 березня - Всесвітній день імунітету

🕔1 березня 2023, 08:51

Сьогодні - Всесвітній день цивільної оборони

🕔1 березня 2023, 08:43

"Грай заради перемоги"

🕔1 березня 2023, 08:40 В рамках пілотного проєкту "Грай заради перемоги!" 26 лютого, на базі Канівської школи N1 відбулася дружня зустріч між командами СК "Росава" (с.Степанці) та командою української Вищої ліги волейболу ВК "МХП-ВІННИЦЯ" (м.Тростянець).