-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-11-25

Канівська бібліотека запрошує долучитися до Всеукраїнської акції дарування книг

🕔25 листопада 2021, 16:12 Канівська Публічна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка долучається до всесвітнього благодійного руху Щедрий Вівторок та запрошує усіх бажаючих взяти участь у Всеукраїнській акції дарування книг для бібліотек.
Читати

Наталія Матінова нагадує – прийом громадян у ЦНАПі дозволяється лише з COVID-сертифікатом, довідкою чи тестом

🕔25 листопада 2021, 12:54 Як повідомляє начальник управління «Центра надання адміністративних послуг» Наталія Матінова, на виконання протоколу №22 від 11 листопада 2021 року Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Канівської міської ради в управлінні ЦНАП виконавчого комітету запроваджено обмеження по прийому громадян.
Читати

Канівська Молодіжна рада в оновленому складі провела чергове засідання

🕔25 листопада 2021, 10:04 На початку листопада представники Канівської Молодіжної ради зібралися на черговому засіданні, аби оновити склад дорадчо-консультативного органу та обговорити нові проекти, які будуть реалізовані найближчим часом. Так, молодіжні активісти планують проведення пізнавальних тренінгів та антикорупційної гри «Що?Де?Коли?» за участі депутатів міської ради, а також працюватимуть над розробкою програми підтримки молоді у Канівській громаді на 2022 рік.

COVID: ще 41 випадок захворювання підтверджено на Канівщині за минулу добу

🕔25 листопада 2021, 08:48 За інформацією Канівського Центру ПМСД щодо коронавірусної інфекції (COVID-19) станом на 25 листопада ц.р. (дані за минулу добу 24 листопада ц.р.) потрапила на самоізоляцію – 41 особа, в т.ч. 2 дітей. Міських жителів – 28, сільських – 13: с.с. Павлівка – 1, Степанці – 3, Келеберда – 1, Мартинівка – 1, Лука – 1, Пекарі – 1, Бобриця – 2, Гамарня – 2, Орловець – 1.

25 листопада – Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками

🕔25 листопада 2021, 08:23