На сесії міської ради депутати затвердили нових кандидатів до складу Молодіжної ради

Рішення «Про затвердження нових членів до складу Молодіжної ради при Канівській міській раді Черкаської області» було ухвалено в ході останнього засідання Канівської міської ради 31 серпня ц.р.

Нагадаємо, Молодіжна рада – це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях. Строк дії повноважень складу Молодіжної ради становить два роки.

Відтак, до складу Молодіжної ради при Канівській міській раді увійшло ще 5 осіб, а саме:

1. Ткаченко Анна Сергіївна (відокремлений структурний підрозділ «Канівський фаховий коледж культури і мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини»);

1. Харитонова Вікторія Юріївна (Черкаський державний технологічний університет);

1. Бакум Даніл Сергійович (Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Т.Г.Шевченка Канівської міської ради Черкаської області.);

1. Полянчук Арсен Володимирович (Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Т.Г.Шевченка Канівської міської ради Черкаської області.);

1. Майлат Кіра Романівна (Канівська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Канівської міської ради Черкаської області).

Додамо, загалом до складу Молодіжної ради входить вже 23 особи. Серед них: учнівська та студентська молодь, активісти та представники громадських організацій і  комунальних установ міста.