Канівські діти з інвалідністю отримали великодні подарунки

У середу, 28 квітня ц.р., 24 діитини з інвалідністю отримали великодні подарунки.

Ще на початку року Наталія Сергіївна Прокопчук, керівник книжкового супермаркету «Буквиця» у м. Черкаси, прийняла благодійне замовлення на книжки, які б хотіли мати  канівські діти. Сьогодні книжки примандрували до своїх читачів. Їх у залі виконкому вручила дітям Чиж Валентина Миколаївна.

Енциклопедії для дівчаток, довідники про собак і космос, казки Андерсена, братів Грим, «пригоди Гаррі Потера», і навіть жахітник Стівена Кінга. Радість від отриманих книг, які можна тримати і руках і відчувати запах, була непідробною.

Додали світлої рисочки в радість дитинства у вигляді святково оздоблених та смачних пасочок Ірина Володимирівна Мошковська та Олександр Васильович Корнієнко.

- Дякуємо депутатам від Радикальної партії, з якими давно і плідно співпрацюємо, - говорить директор Канівського територіального центру Антоніна Петренко.