Канівський ЦНАП готується до проведення перерахунку субсидій на комунальні послуги

З 1 травня ц.р. стартує сезон перерахунку субсидій на житлово-комунальні послуги жителям Канівської громади.

Нагадаємо, раніше прийомом документів та оформленням субсидії займалися працівники управління соціального захисту населення. З цього року ці послуги надаються через Центри надання адміністративних послуг.

- Адміністратори ЦНАПу вже готуються до масового прийому громадян. Але все буде проходити за попереднім записом - з дотриманням карантинних норм. Так, до 13 травня прийом громадян вже розписаний, - повідомила начальник Канівського ЦНАПу Наталія Матінова в ході останньої апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста 23 квітня ц.р.

Довідково: щоб записатися на прийом звертайтеся за телефоном 3-18-54.