-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-07-28

Поєднали корисне з приємним: активісти розпочали прибирати зону відпочинку на Дніпрі

🕔28 липня 2021, 17:27 Літо – це не тільки період для відпочинку та розваг, а й як показала практика – час для корисних екологічних ініціатив.
Читати

Грози, шквали та зливи: завтра на Черкащині очікується погіршення погодних умов

🕔28 липня 2021, 16:26 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.
Читати

Канівський міськрайонний відділ з питань пробації прозвітував про свою роботу за 2020 рік

🕔28 липня 2021, 15:05 На останньому засіданні сесії Канівської міської ради, 22 липня ц.р., депутати заслухали інформацію керівника Канівського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області Оксани Чижевської щодо діяльності установи у 2020 році.
Читати

Канівське бюро правової допомоги інформує: як приватизувати земельну ділянку під приватним житловим будинком

🕔28 липня 2021, 11:24  На сьогодні актуальним серед населення залишається питання порядку приватизації земельної ділянки, на якій розташований житловий будинок.
Читати

У Конончі продовжили впорядкування ґрунтових доріг

🕔28 липня 2021, 09:35 Нагадаємо, ще в травні ц.р. за ініціативи міського голови Ігоря Ренькаса було розпочато роботи з впорядкування вулиць комунальної власності на території сіл Яблунів, Межиріч, Кононча, Гамарня, Хмільна, Хутір Хмільна, Михайлівка, Лука, що входять до складу Канівської територіальної громади.

28 липня - День хрещення Київської Русі - України

🕔28 липня 2021, 08:18