Поєднали корисне з приємним: активісти розпочали прибирати зону відпочинку на Дніпрі

Літо – це не тільки період для відпочинку та розваг, а й як показала практика – час для корисних екологічних ініціатив.

Так, у вівторок, 27 липня ц.р., за ініціативи Канівської молодіжної ради розпочалося прибирання зони відпочинку біля річки Дніпро на 206-ій Дивізії (за заправкою БРСМ). Участь у благоустрої також прийняли небайдужі люди, які відпочивали неподалік та навіть маленькі діти. Озброївшись рукавичками та сміттєвими пакетами, учасники прибирання швидко навели лад на вказаній локації. Зокрема було прибрано все сміття та вирізано чагарі на березі Дніпра. Активісти кажуть, що всього зібрали близько 4, 5 кубічних метрів відходів.

На цьому роботи з покращення благоустрою не закінчуються, адже молодь планує продовжувати їх і в подальшому, роблячи наше місто більш чистим і комфортним.

- Роботи ще вдосталь. Тож будемо продовжувати благоустрій на цій ділянці й надалі. Наразі ми звернулися до Канівського міського голови Ігоря Ренькаса для виділення транспорту, яким можна вивезти сміття, - каже виконувач обов’язків голови Канівської молодіжної ради Михайло Фесенко.