Уряд схвалив рішення щодо проведення індексації пенсій

22 лютого ц.р. на засіданні Кабінету Міністрів України схвалено постанову № 127 “Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році”, яка передбачає проведення індексації пенсій з 1 березня, інформує відділ обслуговування громадян №8 (сервісний центр) ГУ ПФУ в Черкаській області.

Пенсії індексуються із застосуванням коефіцієнта збільшення середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсій, у розмірі 1,11. Мінімальний розмір підвищення – 100 гривень.

Крім того, в одержувачів пенсій, призначених відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, які мають повний страховий стаж (35 років - чоловіки та 30 років - жінки), розмір пенсійної виплати не може бути нижче 2200 гривень.

Перерахунок проводиться автоматично та не потребує особистих звернень пенсіонерів.

Виплату перерахованих пенсій буде забезпечено у березні 2021 року у визначену кожному пенсіонеру дату виплати.