-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-07-21

Завтра на Черкащині прогнозують погіршення погоди – можливі грози та сильні пориви вітру

🕔21 липня 2021, 16:13 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.
Читати

Відбулася робоча зустріч представників Молодіжної ради при Канівській міській раді

🕔21 липня 2021, 15:39 У суботу, 17 липня ц.р.,  у приміщенні сесійної зали міськвиконкому мало відбутися друге засідання Канівської Молодіжної ради. Між тим сталися певні корективи у роботі дорадчо-консультативного органу, відтак молодь замість анонсованого другого засідання провела робочу зустріч.

У Канівському Центрі ПМСД з’явилася вакцина Moderna

🕔21 липня 2021, 14:25 Нагадаємо, нещодавно Україна отримала 2 млн доз вакцини Moderna, надані урядом США в межах COVAX. За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, вакцина Moderna з цієї поставки призначена для використання мобільними бригадами, які щеплюють організовані колективи та професійні групи з попередніх етапів.
Читати

Допомогу у вигляді твердого палива отримають 10 малозабезпечених жителів Канівської громади

🕔21 липня 2021, 11:53 Рішення «Про надання допомоги малозабезпеченим громадянам у вигляді відходів деревини» ухвалили члени виконкому на черговому засіданні, яке відбулося у середу, 21 липня ц.р.