«Громада, дружня до дітей та молоді»: у Каневі відбулося чергове засідання робочої групи

У вівторок, 25 травня ц.р., спільно з представниками Канівської молодіжної ради та шкільної Ліги старшокласників відбулося засідання робочої групи з впровадження ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді».

В ході засідання було оновлено склад робочої групи та включено до неї представників молодіжної ради. Також присутні обговорили План дій з реалізації ініціативи та подальші кроки його впровадження за трьома напрямками:

1. Кожна дитина та молода людина має право, щоб її голос, потреби та пріоритети були почуті та враховані в нормативних актах та програмах громади.

2. Кожна дитина та молода людина має доступ до якісних послуг (освітніх, медичних та соціальних).

3. Кожна дитина та молода людина живе в безпечному та чистому середовищі.

Нагадаємо, 15 квітня ц.р. Канів отримав статус кандидата світової ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді». Для отримання статусу громади, дружньої до дітей та молоді, місто має успішно впровадити усі заходи, передбачені Планом дій з впровадження ініціативи, прозвітувати про виконання, а також успішно пройти зовнішній моніторинг від Представництва Дитячого фонду в Україні.