Виконання конституційного обов’язку військовозобов’язаних громадян – вклад у майбутню Перемогу

Цікаве на цю тему:

У зв’язку з повномасштабним вторгненням російської федерації, в Україні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію. Війна триває вже майже два роки.

Захист суверенітету та територіальної цілісності України є і залишається конституційним обов’язком кожного свідомого громадянина своєї держави. Адже, наша готовність стати на захист України є запорукою нашої перемоги.

Тому, виконавчий комітет Канівської міської ради звертається до військовозобов’язаних громадян Канівської міської територіальної громади виконати свій конституційний обов’язок та прибути до другого відділу Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: Черкаська область, м. Канів, вул. Торгова, 6.

За інформацією відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення