-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-12-14

Депутатів міської ради знову скликають на два сесійні засідання

🕔14 грудня 2023, 15:14 Відповідно до розпорядження Канівського міського голови Ігоря Ренькаса  у вівторок, 19 грудня ц.р., о 09:00 годині у приміщенні міського будинку культури заплановано проведення І позачергового засідання ХIV  сесії з порядком денним затвердженим від 04.07.2023 року. Також цього дня о 9:30 планують провести І чергове засідання ХV сесії Канівської міської ради VІІІ скликання з наступним порядком денним:

«Клас безпеки» відкрили у канівській школі №6

🕔14 грудня 2023, 14:49 У середу, 13 грудня ц.р., у спеціалізованій школі I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов №6, відбулося відкриття проєкту «Клас безпеки», який реалізували завдяки перемозі у конкурсі соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!» від БО «Благодійний фонд «МХП-Громаді» та підтримці Канівської міської ради. До реалізації проєкту «Клас безпеки» також долучилися відділ освіти виконавчого комітету міської ради, дитячий фонд юнісеф та Фонд Брето. На захід завітали секретар міської ради Оксана П’яткова, заступник міського голови Тетяна Жівотова, директор Канівського Центру ПМСД Наталія Горьова та менеджер  БФ «МХП-Громаді» Олександр Шпиль.
Читати

Гірчить Чорнобиль крізь роки: у Каневі вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

🕔14 грудня 2023, 12:49 14 грудня в Україні традиційно вшановують героїчний подвиг учасників ліквідації аварії на ЧАЕС – людей, які ціною своєї мужності та власного життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття – наслідки вибуху на атомній електростанції. Силами понад 600 тисяч ліквідаторів за рекордно короткий термін, 206 днів, у 1986 році було побудовано об’єкт «Укриття». Це перша захисна споруда, яка дозволила пом’якшити згубний вплив мирного атома, що вийшов з-під контролю.
Читати

Канівські депутати вчергове не зібрались на сесію

🕔14 грудня 2023, 11:16 Сесійна епопея у Канівській міській раді триває далі. Частина депутатів знову не з’явилася на заплановані 14 грудня ц.р. засідання сесій. Натомість під будівлею міського будинку культури зібралися активні канівці, які вимагають розблокувати роботу міської ради та врешті спрямувати кошти на підтримку ЗСУ.
Читати

🕔14 грудня 2023, 09:38 Предмет закупівлі: «ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з забезпечення безоплатним гарячим харчуванням членів добровольчого формування територіальної оборони Канівської громади, роти охорони),  UA-2023-12-14-014069-a