-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-08-30

Запрацював сайт УАРОР про фіксацію збитків завданих війною

🕔30 серпня 2023, 16:15 Розпочав роботу сайт «Поверни своє». Головне завдання платформи – надати у доступному вигляді інформацію для чого та як правильно документувати збитки, що завданні російським повномасштабним вторгненням в Україну, повідомляють у відділі надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради.
Читати

Ще одне вітання із нагоди Дня Незалежності надійшло до Канева від міста-побратима Сономи

🕔30 серпня 2023, 16:07 Вітання з нагоди Дня Незалежності продовжують надходити до Канева. Так, днями на ім’я міського голови Ігоря Ренькаса надійшов черговий лист з США. Мер американського міста-побратима Сонома Сандра Лоу привітала канівців з Днем Незалежності.
Читати

Традиційна серпнева педагогічна конференція відбулася у Каневі

🕔30 серпня 2023, 15:16 Серпнева конференція — особлива педагогічна традиція, зігріта теплом останніх літніх днів і любов'ю до професії. Втім, другий рік поспіль вона проходить в умовах воєнного стану у зв’язку із повномасштабним вторгненням росії.
Читати

Профілактичні рейди служби у справах дітей: виявлено 2 нові родини, у яких батьки ухиляються від обов’язків

🕔30 серпня 2023, 10:55 Напередодні нового навчального року тривають профілактичні рейди служби у справах дітей виконавчого комітету Канівської міської ради. Зауважимо, профілактичні рейди – одна з форм роботи служби у справах дітей, метою якої є здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки по вихованню та утриманню дітей, сприяння у нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах.