-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-08-08

Як уберегтися від сальмонельозу та ротавірусної інфекції?

🕔8 серпня 2023, 15:39 За даними  сайту Державної установи «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» за результатами щотижневого моніторингу інфекційної захворюваності на гострі кишкові інфекції (ГКІ) з 21 по 27 липня (30-й тиждень 2023 року) в області зареєстровано 46 випадків захворювань на ГКІ.
Читати

Міський центр соціальних служб запрошує підлітків ВПО на програму психологічної підтримки

🕔8 серпня 2023, 14:28 Канівський міський центр соціальних служб продовжує надавати психологічну підтримку населенню та зокрема внутрішньо переміщеним особа. Так, у рамках надання відповідної допомоги заплановано проведення заходу для підлітків ВПО.
Читати

Соціальні послуги для окремих категорій ВПО

🕔8 серпня 2023, 10:49 Право на отримання соціальних послуг у межах реалізації експериментального проєкту мають особи похилого віку, особи з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, в тому числі під час обов’язкової евакуації, або в яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження та інформація про яке підтверджується відомостями Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації.
Читати

Рятувальники 10-ї державної пожежно-рятувальної частини завітали в гості до вихованців дитсадка «Теремок»

🕔8 серпня 2023, 09:04 У понеділок, 7 серпня ц.р., під гаслом «Літні пригоди без шкоди!», співробітники Черкаського районного управління ДСНС завітали до вихованців садочка «Теремок».
Читати

Сьогодні – День військ зв'язку Збройних сил України. Вітаємо!

🕔8 серпня 2023, 08:51