Рятувальники 10-ї державної пожежно-рятувальної частини завітали в гості до вихованців дитсадка «Теремок»

У понеділок, 7 серпня ц.р., під гаслом «Літні пригоди без шкоди!», співробітники Черкаського районного управління ДСНС завітали до вихованців садочка «Теремок».

Зустріч розпочалася із теоретичної частини, під час якої надзвичайники розповіли про загрозу вибухонебезпечних предметів, безпечний відпочинок коло води та як діяти у випадку пожежі, повідомляють в Головному управлінні ДСНС України у Черкаській області.

Також вогнеборці 10-ї державної пожежно-рятувальної частини продемонстрували дітям пожежний автомобіль та спорядження надзвичайників. Всі охоче розглядали кожен елемент спорядження вогнеборців, приміряли їх обладунки та навіть гасили умовну пожежу. Дітки отримали позитивні емоції та відчули себе маленькими рятувальниками.

ФОТО – Головне управління ДСНС України у Черкаській області