-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-07-20

Сьогодні відбулася нарада у міського голови по тимчасових укриття закладів освіти Канівської громади

🕔20 липня 2023, 15:44 Сьогодні, 20 липня ц.р, під головуванням Канівського міського голови Ігоря Ренькаса відбулася робоча нарада щодо укриттів закладах освіти Канівської громади. Серед присутніх – секретар міської ради Оксана П’яткова, заступник міського голови Тетяна Жівотова, начальник відділу освіти Надія Голда, інспектор з експлуатації будівель та споруд відділу освіти Людмила Анісімова, начальник управління містобудування та архітектури Лариса Артюк, начальник відділу капітального будівництва Ігор Біц та радник міського голови Микола Москалець. Крім того на захід було запрошено і директора Державного навчального закладу «Канівське вище професійне училище» Олену Волощенко.
Читати

У Каневі відбудеться Національний тур «КІНО заради ПЕРЕМОГИ»

🕔20 липня 2023, 10:14 У суботу, 22 липня ц.р., відбудеться Національний тур «КІНО заради ПЕРЕМОГИ» за підтримки благодійної організації «Благодійний фонд МХП-Громаді» на відкритому майданчику біля Шевченко HUB з 17.00 до 22.00.
Читати

Які категорії ВПО зможуть отримувати допомогу протягом 12 місяців?

🕔20 липня 2023, 09:51 Днями Уряд затвердив розроблені Мінсоцполітики новації щодо виплат внутрішньо переміщеним особам.
Читати

Чи можна за кордоном підтвердити страховий стаж, набутий в Україні?

🕔20 липня 2023, 08:21 Період роботи українців у інших державах зараховується до страхового стажу для визначення розміру допомоги по безробіттю відповідно до чинних міжнародних договорів, які передбачають взаємне визнання страхового стажу.