Сьогодні відбулася нарада у міського голови по тимчасових укриття закладів освіти Канівської громади

Сьогодні, 20 липня ц.р, під головуванням Канівського міського голови Ігоря Ренькаса відбулася робоча нарада щодо укриттів закладах освіти Канівської громади. Серед присутніх – секретар міської ради Оксана П’яткова, заступник міського голови Тетяна Жівотова, начальник відділу освіти Надія Голда, інспектор з експлуатації будівель та споруд відділу освіти Людмила Анісімова, начальник управління містобудування та архітектури Лариса Артюк, начальник відділу капітального будівництва Ігор Біц та радник міського голови Микола Москалець. Крім того на захід було запрошено і директора Державного навчального закладу «Канівське вище професійне училище» Олену Волощенко.

Нарада проходила у стислому діловому плані. Зокрема, акценти робилися на облаштуванню укриттів у школі №3 та дитсадку «Сонечко». Також обговорено ряд проблемних питань і можливих шляхів їх вирішення.

На кінець наради було поставлено завдання профільних підрозділів щодо вирішення питань по фінансуванню, завершенню проектування та вибору підрядних організацій. Зокрема, начальнику відділу капітального будівництва Ігорю Біцу доручили здійснювати постійний моніторинг процесу виконання робіт по всіх об’єктах.