-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-07-27

2 серпня ц.р. у Канівській громаді планується провести третій діалог на тему розвитку підприємництва

🕔27 липня 2023, 13:50 У середу, 2 серпня ц.р. о 13:00 в укритті Канівського центру ПМСД (адреса: м. Канів, вул. Успенська, 15) відбудеться діалогова зустріч на тему: «Роль ВПО у розвитку підприємництва: Як ВПО можуть сприяти розвитку підприємництва в нашій громаді».
Читати

Опозиційні депутати Канівської міськради вкотре проігнорували засідання сесії

🕔27 липня 2023, 10:48 Сьогодні, 27 липня ц.р., депутати Канівської міськради повинні були закрити І позачергове засідання сесії та розпочати ІІ позачергове засідання. Однак, все відбулося за давно знайомим сценарієм. Вранці на засідання зареєструвалося лише 10 народних обранців (Надія Голда, Василь Зубко, Тетяна Кекух, Іван Кононенко, Олександр Корнієнко, Євгеній Маланчев, Оксана П’яткова, Тетяна Ренькас, Олександр Штейман, Сергій Якименко), що не дозволило розпочати роботу сесії.

З 1 серпня ц.р., у Канівському ЦПМСД запрацює кабінет УЗД

🕔27 липня 2023, 08:30 З 1 серпня ц.р., у Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги запрацює кабінет УЗД (№120), який знаходиться на I поверсі амбулаторії загальної сімейної медицини.
Читати

27 липня – День медичних працівників. Зі святом!

🕔27 липня 2023, 08:01 Раніше щорічно третьої червневої неділі Україна відзначала професійне свято – День медичного працівника. З 2023 року це свято відзначатиметься 27 липня згідно указу президента України Володимира Зеленського. Професійне свято медичних працівників було перенесене, щоб ця подія не співпадала з відзначенням на росії.