2 серпня ц.р. у Канівській громаді планується провести третій діалог на тему розвитку підприємництва

Цікаве на цю тему:

У середу, 2 серпня ц.р. о 13:00 в укритті Канівського центру ПМСД (адреса: м. Канів, вул. Успенська, 15) відбудеться діалогова зустріч на тему: «Роль ВПО у розвитку підприємництва: Як ВПО можуть сприяти розвитку підприємництва в нашій громаді».

Запрошуємо всіх небайдужих підприємців, особливо внутрішньо переміщених осіб до діалогу!

Якщо Ви вирішили взяти участь в обговоренні важливої теми, просимо завчасно повідомити нас до 17:00 01 серпня за телефоном +380509464815.

Нагадаємо, проєкт «Лабораторії творчого діалогу в громадах» реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» в 120 громадах з 12 областей України і є однією з перших масштабних ініціатив впровадження діалогового підходу в застосуванні інструментів участі на локальному рівні.