-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-09-14

5 проектів з Канева здобули перемогу у конкурсі соціальних ініціатив «Час діяти,Україно!»

🕔14 вересня 2022, 14:50 13 вересня ц.р. стали відомі переможці всеукраїнського конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!» від БО «БФ «МХП-Громаді».Про це повідомляє управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради.
Читати

Памʼятка для населення «Що робити у випадку радіаційної аварії?»

🕔14 вересня 2022, 14:34 В умовах війни важливо розуміти алгоритм дій у разі різних надзвичайних ситуацій. Одна з таких ˗ радіаційна аварія. Відтак, відділ з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення відповідно до протоколу комісії ТЕБ та НС пропонує населенню Канівської міської територіальної громади ознайомитися з пам'яткою «Що робити у випадку радіаційної аварії?».

Канівський міський голова Ігор Ренькас отримав відзнаку Міноборони

🕔14 вересня 2022, 11:41 Канівський міський голова Ігор Ренькас нагороджений відзнакою Міністерства оборони України — медаллю «За сприяння Збройним Силам України».
Читати

Ранці від польського міста-побратима Хелмно отримали учениці Канівської школи №1

🕔14 вересня 2022, 09:36 З приємних подарунків розпочався вівторок, 13 вересня ц.р., у Канівській школі №1  імені Т. Г. Шевченка.

COVID-19: за минулу добу на самоізоляцію потрапили 7 жителів Канівщини

🕔14 вересня 2022, 09:17 За інформацією Канівського Центру ПМСД, станом на середу, 14 вересня ц.р. (дані за минулу добу), на самоізоляцію потрапили 7 пацієнтів, в т.ч. 1 дитина. Міських жителів 5. Сільських – 2: жителі с. Степанці.