5 проектів з Канева здобули перемогу у конкурсі соціальних ініціатив «Час діяти,Україно!»

Цікаве на цю тему:

13 вересня ц.р. стали відомі переможці всеукраїнського конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!» від БО «БФ «МХП-Громаді».Про це повідомляє управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради.

Загалом на конкурс було подано більше 30 проєктів від громад колишнього Канівського району.Серед них було обрано 10 кращих, і з них 5 проєктів, які будуть реалізовані в Канівській громаді.

А саме:

1. «Центр підготовки слюсарів-електриків з ремонту електроустаткування», Державний навчальний заклад «Канівське вище професійне училище»

2. «Ти не один», КНП «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги Канівської міської ради»

3. «Захисник України», Канівська гімназія імені Івана Франка Канівської міської ради

4. «Створення гончарної майстерні для Канівської громади», Канівська громадська організація суспільних ініціатив «Разом»

5. «Прозора ніч», Агенція розвитку Канівської територіальної громади

Слід додати, що загалом на конкурс було подано майже 400 проєктів. З них буде реалізовано 102 проєкти на суму 8,2 млн грн.