-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-09-13

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку досліджує потребу в кваліфікованих кадрах

🕔13 вересня 2022, 16:11 Програма USAID АГРО продовжує досліджувати потребу в кваліфікованих кадрах для мікро, малих та середніх агро-підприємств (ММСП).
Читати

Як діяти у разі радіаційної загрози 一 обговорювали під час засідання комісії ТЕБ та НС

🕔13 вересня 2022, 14:54 Питання забезпечення готовності до проведення заходів захисту населення і територій у разі виникнення радіаційної загрози розглядалося в ході останнього засідання комісії з питань ТЕБ та НС, що відбулась у понеділок, 12 вересня ц.р.

COVID-19 повертається: зростання захворюваності фіксують на Канівщині

🕔13 вересня 2022, 09:55 Нині на Канівщині медики фіксують зростання кількості хворих на коронавірус. Про це свідчать останні дані Канівського Центру ПМСД.
Читати

Університет третього віку у Каневі розпочав новий навчальний рік

🕔13 вересня 2022, 09:19 Початок вересня – свято не лише для шкільної спільноти, а й для поважних за віком студентів, для кого пізнання нового – сенс життя. У цьому переконані студенти Університету третього віку територіального центру, який 8 вересня ц.р. радо відчинив свої двері для спраглих до нових знань, спілкування та звершень. За літні канікули студенти-пенсіонери відпочили й  набралися сил, щоб, сівши за університетські парти, знову доводити всім і насамперед собі, що життя тільки починається. До слова, цьогоріч за парти сіло 38 студентів поважного віку.
Читати

Сьогодні – День програміста. Зі святом!

🕔13 вересня 2022, 08:39