Програма USAID з аграрного і сільського розвитку досліджує потребу в кваліфікованих кадрах

Цікаве на цю тему:

Програма USAID АГРО продовжує досліджувати потребу в кваліфікованих кадрах для мікро, малих та середніх агро-підприємств (ММСП).

Тож запрошуємо представників аграрного сектору Канівської громади пройти коротке опитування за посиланням: https://form.typeform.com/to/jKJjclhG?fbclid=IwAR25mL1rmMRn3EAIMoi7zp07uhFKmyoGnl9B5N0F5oyTKf7T5wF_MY9iL5g&typeform-source=l.facebook.com.

Результати цього опитування дозволять спланувати заходи з підготовки фахівців аграрного сектору у найбільш затребуваних спеціальностях.

Слід додати, Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) є cемирічним проектом міжнародної технічної допомоги, що впроваджується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.» у рамках Договору про співпрацю з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), починаючи з 15 листопада 2019 р.

За інформацією управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради.